Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

Forum przeniesione pod nowy adres:

pbf.krollew.pl

 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 
Obecny czas to 14-10-2019, 11:35
Król Lew Strona Główna » 
Zobacz posty bez odpowiedzi
 
    Tematy   Posty   Ostatni post 
Skała Skazy  
Ogromny masyw skalny znajdujący się na środku przerażającego pustkowia. Z niego rozciągają się widoki na brunatne połacie piaszczystych i skalnych okolic, z daleka widoczna jest plamka zieleni - oaza. W samej skale znajduje się ogromna grota, mogąca pomieścić sporej wielkości lwie stado. Podobno niedaleko ukryta jest jaskinia, która służyła niegdyś za lochy.

Moderatorzy Mistrz Gry, Myr
0 0 --
Czarna Rzeka  
Życiodajna wstęga, zaopatrująca pobliskie tereny w wodę. Jest to zawsze wzburzona i nieokiełznana rzeka, która ma swoje ujście w bezdennych wodach oceanu. W miejscu zakola spoczywa ogromny, płaski i czarny kamień, który zapewne jest pozostałością po meteorycie czy jęzorze lawy. Jeden z dopływów Czarnej Rzeki prowadzi do przepięknej, ukrytej przed światem oazy.

Moderatorzy Mistrz Gry, Myr
0 0 --
Cmentarzysko Słoni  
Stare cmentarzysko usłane masami próchniejących szczątków olbrzymich słoni. Jest to niezwykle stare i tajemnicze miejsce, nikt do końca nie wie, w jaki sposób znalazły się tutaj wszystkie kości tych wielkich ssaków. Teren ten jest bardzo rozległy i sąsiaduje z Lwią Ziemią. Kiedyś mieszkały tu hieny, ale dawno nie pojawiły się w tych stronach. Na cmentarzysku panuje nieprzyjemna atmosfera, a wszechogarniająca pustka jedynie potęguje to wrażenie. W głębi znajdują się liczne gejzery, od czasu do czasu buchające gorącą wodą.

Moderatorzy Mistrz Gry, Myr
0 0 --
Skrawek Sawanny  
Nie jest to wielki obszar, ale wygląda zupełnie inaczej niż reszta okolicznych terenów. Mała sawanna skutecznie ożywia suchy krajobraz. Porasta ją wysoka brunatnozielona trawa, nie brakuje też akacji, pod którymi można schronić się przed prażącym słońcem. Przy odrobinie szczęścia i dużej porcji cierpliwości można natknąć się na małe stado kopytnych, które szukają w tych stronach pożywienia.

Moderatorzy Mistrz Gry, Myr
0 0 --
Oaza  
Zawsze pełna roślin i zwierząt oaza jest prawdziwym rajem dla wędrujących przez pustynię. Nie tak łatwo tu trafić, najczęściej jest to dzieło przypadku. Tak naprawdę jedyna droga prowadzi wzdłuż niewielkiej rzeczki wpadającej do Czarnej Rzeki. Początek swój bierze właśnie w oazie, gdzie bije nigdy nie wysychające źródełko zasilające w wodę okoliczne tereny. Można tu schronić się przed słońcem i odpocząć, aczkolwiek trzeba liczyć się z towarzystwem innych.

Moderatorzy Myr, Mistrz Gry
0 0 --

[ Preferencje

Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum udostępnione przez serwis Webplus -

Theme xandred created by spleen modified v0.3 by warna

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 5